97 / 3 Tertip Ağustos 2017 Celbi Uzun Dönem Asker Adayları

6 gönderi / 0 yeni
Son gönderi
blues
blues kullanıcısının resmi
En son: 5 gün 24 dak önce
97 / 3 Tertip Ağustos 2017 Celbi Uzun Dönem Asker Adayları

97/3 Tertip Ağustos 2017 Celbi Uzun Dönem Asker Adayları bu konu altında toplanabilir. Aklınızdaki her şeyi bu başlık altında tertip adaylarınızla yorum olarak paylaşabilirsiniz.

SarsıcıOzzy (doğrulanmadı)
SarsıcıOzzy kullanıcısının resmi

Çok yanlış yapılıyor bu celp seçimlerinde şubatta gitmem gerekirken ağustosta gonderiyorlar.

Feyyaz (doğrulanmadı)

Selamın aleyküm
Ben 2 yıllık üniversite okuyorum 2 ci sınıfım okulum bitmedi bende 26 nisanda​ tecilli mi bozdurdum Ağustos ayında alırlar mı 01/01/1997 Doğumluyum

Cem (doğrulanmadı)

E devlet uygulamasından girip msbden öğrenebilirsin. Benimde tecilli idi. E devlette 31/12/2017 ye kadar sürem vardı. Tecilimi bozdurduktan sonra baktığımda ise 7/8/2017 tarihini gördüm. Yani sende agustosta kesinlikle gidebilirsin gerci sana söylemeleri lazımdı ne zaman gidebileceğini bana söylemişlerdi ben yinede e devletten de baktım.

İbrahim (doğrulanmadı)

Benim tecil olayı vardı açıktan okuyodum normalde 31/12/2017ye kadardı bozdurdum. Bu olay şubatta oldu Mayıs'ta gidebilirsin dediler e devletten bakıyodum mayısın 7si veya 8i gözüküyodu net hatırlamıyorum o tarih geldiği zaman baktıgımda 07/08/2017 gözüküyo celb kağıdımdada bu tarih var ağustos 7sinde gidermiyim askere

Erdem (doğrulanmadı)

Benim e devlet te 07 08 2017 ye kadar askerlik le ilişkisi yoktur yazıyor ben nezaman askere geçerim ben muane olalı biryil oldu

Yeni yorum ekle

Aklınıza takılan bir şey mi var?
Son Yazılar
Askerlik, birçok kişi için kolay...
Askerlikte 3 farklı izin türü mevcuttur...
Açık Öğretim Fakültelerinde okuyan...
Mustafa Kemal’in askerlik hayatı, 1905...
Değerli arkadaşlar, Askerlik tecil ...