Hava değişimi 3 aydan fazla alınırsa?

Merhabalar eşimin sivilde sağ kolu dirsekten parçalandı ve kolunda pilatini var. Suan 2 aylık asker Gökçeada komando birliğinde. Hastaneye sevkler sonucu askerde silav ve spor eğitimi muafiyeti aldı.( darbeden önce gata hastanesinden iki tane elverişsiz raporu vardı darbeden sonra iptal edildi ) .. şuan kolundaki pilatinleri aldırmak istiyor fakat 3/4 aylık bir fizik tedavi görebilir.hava değişimi 3 ayı geçince askerliği biter mi??


Oznrtryk kullanıcısının resmi
Bu soru Oznrtryk tarafından 02 Ara, 2017 tarihinde soruldu.
+1
0 beğeni
-1
Dringo Network Cevapları

2 cevap

blues kullanıcısının resmi
blues
Ara 02, 2017
Şöhret Puanı: 96
+1
0 beğeni
-1

Öncelikle kolundaki platinlerin şu anda ona sağlık açısından sorun oluşturuyor olması lazım. Yoksa askeri tabib durduk yere böyle bir talebe onay vermeyecektir. Zira zaten spor ve eğitim faaliyetlerine elindeki belgeden dolayı katılmıyor. Eğer tabip bu işlem için hastaneye sevkederse ve 3 ay o hastane rapor verirse, evet bitebilir.

Oznrtryk kullanıcısının resmi
Oznrtryk
Ara 02, 2017
Şöhret Puanı: 2
+1
0 beğeni
-1

Öncelikle çok teşekkür ederim ilginiz için. Evet kolunda ağrı devam ediyor ayrıca fizik tedavinin verdiği raporda bu kol ömür boyu böyle kalacak düzelme olmayacaktır diye bir cümle yer alıyor. Askeri hastanelerde sivilleştiği için devlet hastaneleri eşimle ilgilenmiyor aksine geri hizmet yap diyip dalga geçiyorlar bu halde bize kolundaki pilatinleri aldırma çaresi kaldı. Bu yüzden o ameliyat sonrası 3 ay rapor verirse askerliği biter mi diye araştırıyordum çok teşekkür ediyorum

 
Bu soruya verecek bir cevabın var mı?

Bu soruya siteye Üye Olarak cevap verirseniz, puan ve rozetler kazanabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak üye olmadan da cevap verebilir, yorum yapabilirsiniz.

Benzer Sorular
Misafir (doğrulanmadı)
- 38 cevap
Misafir (doğrulanmadı)
- 4 cevap
Misafir (doğrulanmadı)
- 1 cevap
efsaneci
- 3 cevap
Aklınıza takılan bir şey mi var?
Son Yazılar
Askerlik çağına gelen ya da askere...
Askerlik, birçok kişi için kolay...
Askerlikte 3 farklı izin türü mevcuttur...
Açık Öğretim Fakültelerinde okuyan...
Mustafa Kemal’in askerlik hayatı, 1905...